Ubytovanie

VITAJTE

Ak hľadáte ubytovanie na Liptove, ponúkame Vám  útulnú a kompletne vybavenú Vilku Cibulku, kde je pre Vás pripravených spolu 13 postelí, 2 detské postieľky a 4 izby a novopostavú Chatu Cesnačik, ktorá ponúka 2 izby s celkovou kapacitou 5 lôžok.

Vilka Cibulka je rozdelená na 2 časti  – chatu A a chatu B, so samostatnými vchodmi. Každá  chata má vlastnú obývaciu izbu s kuchyňou, kúpeľňu s WC, na poschodí 2 spálne, vlastný altánok s vonkajším grilom s posedením. Oplotený pozemok s možnosťou parkovania pre 4 autá a záhradu s trávnatým ihriskom, futbalovými bránkami, šmýkačkou a trampolínou. Chata Cesnačik je samostatná chata s ohradeným pozemkom, rovnako plne vybavená s parkovacím miestom pre 2 autá.

Ubytovanie je vhodné hlavne pre rodiny s deťmi a skupinky priateľov. Dovolenku na Liptove si môžete užiť počas celého roka. Množstvo turisticky atraktívnych lokalít ako sú Kvačianska či Prosiecka dolina alebo Západné Tatry Vás očaria v každom ročnom období. Za návštevu stoji zrekonštruovaná usadlosť Vodné mlyny Oblazy v spomínanej Kvačianskej doline. V letných mesiacoch nájdete osvieženie pri návšteve Liptovskej Mary, aquaparku Tatralandia či vodného parku Bešeňová. Malých aj veľkých poteší návšteva Tatrapolisu s vlastnou kontaktnou zoo či návšteva zábavného parku Fantázia. Milovníci adrenalínu môžu vyskúšať simulovaný voľný pád v Hurricane Factory Tatralandia. V zime si môžete užiť lyžovačku v známych strediskách Jasná či Ski Park Malinô Brdo.

Tešíme sa na Vašu návštevu, ste u nás srdečne vítaný.

Katarína a Ján Cibuľovci

KAPACITA

max. 20 osôb z toho 2 prístelky

SÚKROMIE

2 časti domu + 1 samostatná chata

CENA

Od 50€/noc

PRE RODINY

Baby friendly

+421 905 580 613

+421 915 074 824

info@vilkacibulka.sk

8 Ižipovce 032 23, Slovensko

Check-in: od 14:00 hod

Check-out: do 10:00 hod

www.vilkacibulka.sk – Všetky práva vyhradené © Copyright 2021